PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 941
ocen
5,4 10 1 70941
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

warto?

ocenił(a) film na 8

Za 2 h i 15 minut w tvn7 w tzw "wieczorze strachu". Zwykle szajs tam leci, warto to ogladać?

sitrej

Myślę, że poziomem nie odstaje od nowszych horrorów typu Krzyk czy Koszmar minionego Lata. Ocena na filmweb zdecydowanie za niska. Pewnie część osób obniża za Paris Hilton w obsadzie ale za to jest Elisha Cuthbert więc ja chętnie oglądnąłem.

ocenił(a) film na 8
arcus777

toż koszmar minionego lata to mega gówno.........jeden z najdenniejszych filmów. To coś podobnego?

sitrej

Typowy slasher. Grupka młodych ludzi trafia w odludne miejsce itd. Morderca - normalny człowiek, bez mocy nadprzyrodzonych co dla mnie jest plusem. Na początku akcja toczy się powoli i potem dochodzi do morderstwa i akcja przyśpiesza. Od tego momentu nie ma właściwie żadnej ambitnej zagadki kto morduje i jakiegoś śledztwa. Po prostu zaczyna się polowanie na bohaterów. Oryginalny jest motyw morderstw a dokładnie nazwijmy to ich cel (nie chce spojlerować). Także jak ktoś lubi slashery to film raczej się spodoba ale jak ktoś szuka czegoś z ciekawą fabułą i wieloma tajemnicami oraz zwrotami akcji to raczej się rozczaruje.

sitrej

Średni, ale jak koszmar Ci się nie spodobał, to nie oglądaj, ten jest gorszy... :)
A już przestrzegam wszystkich przed najnowszym Chucky-m, zbaczając trochę z tematu, beznadzieja :)

sitrej

Cuthbert + 1/2 Supernatural - 2 powody dla ktorych mozna chociaz rzucic okiem na ten film .

sitrej

nie warto

ocenił(a) film na 8
totalECLIPSE

nie no....nie macie racji;p. Film zawaliście mi się podobał. Niby ile scen było z takiego typowego slashera, mordowania dla mordowania?? Niewiele. Większość to horror/thriller. To w "koszmar minionego lata" nie było nic sensownego...a tutaj, masa pomysłów. Jak ta dziewczyna weszła do kościoła a tam się okazuje że to ludzie z wosku, potem ten gość spotyka zawoskowanego kumpla przed pianinem. Film dobry, tylko początek irytujący, ze musiałem na końcówke kiepskich przełączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones