PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 938
ocen
5,4 10 1 70938
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

cześc wszystkim kinomaniakom chciałam poprosic o tytuły jakis fajnych horrorow bo mi się filmy pokonczyły i nie mam co ogladac bede wdzieczna pozdrawiam

użytkownik usunięty
fmarli

'Sierociniec' , 'Egzorcyzmy Emily Rose', 'Piła' , 'Hostel' , 'Rec'.

użytkownik usunięty

Ooo tak, 'Rec' to zdecydowanie najlepszy horror jaki w zyciu widzialem.

A oprocz wymienionych to moze jeszcze 'Omen', '28 tygodni pozniej'

ocenił(a) film na 6

ja ci polecam Ils,Lśnienie Stanleya Kubricka,no a jak masz dużo czasu to sobie zrób maraton z The Nightmare On Elm Street a jak by ci było mało to zapodaj se Dom 1000 trópów i Bękarty djabła i twój głód horrorów na jakis czas powinnien byc zaspokojony

ocenił(a) film na 7
emm79

Jak już jesteśmy przy cyklach to obejrzyj sobie jeszcze Hellraisery wszystkie, pierwszą i drugą część piątku trzynastego ( resztę jeśli Ci się spodoba), a oprócz tego:
Robale
Egzorcysta
Dead silent
Coś
Shutter (ale tylko to azjatyckie)
Teksańska masakra piła mechaniczną
Zejście
DOg soldiers
Suspiria (ostrzegam, że to włoski horror z lat 70 )
Świt żywych trupów
Dzień żywych trupów
wrong turn
Topór
Krwawa uczta
Dead End
to na początek ;) Napisz czy coś się przydało

ocenił(a) film na 6
fmarli

Ja tam Rec, nie polecam, według mnie słaby choć nowatorski...
Jeśli chodzi o mnie to:

Piły (szczególnie 1 i 3)
Lśnienie
Plaga ( chociaż thriller ale w kinie był efekt super)
Silent hill
Zejście

I na razie se nie mogę przypomnieć nic ciekawego

ocenił(a) film na 6
timo_x

No i jeszcze może Ring ( ale tylko Japoński [nocą])

fmarli

Oprócz tych wszystkich wymienionych filmów polecam: Wzgórza mają oczy, Droga bez powrotu. Naprawdę podobał mi się Madhouse, polecam ze względu na koniec filmu... :) Do tego Klucz do koszmaru i Lęk! pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
stanleysk8

Ja polecam Demon: Historia prawdziwa film wg mnie jest świetny

ocenił(a) film na 1
sloncet

Tak , Demon godny polecenia
do tego Red Rose wg Kinga ( w długiej 6-godzinnej wersji!!!)
i jeszcze jeden film - Sztorm Stulecia! też wg Kinga! Wypas, a nie żadne tam woskowe ciała...

Poza tym Głosy 1i 2 - 1 lepsza
i "Mgła Kinga" - zaskakujący, a na deser 12 duchów.. "Inni" tez całkiem niezłe, ale to bardziej thriller..

było coś jeszcze ale nie mogę skojarzyć tytułu, coś z jakimś domem przeklętym, w podziemiach coś się działo, jakiś ksiądz, Indianie? nie mogę skojarzyć.

Demoniczna_Wiedzma

"było coś jeszcze ale nie mogę skojarzyć tytułu, coś z jakimś domem przeklętym, w podziemiach coś się działo, jakiś ksiądz, Indianie? nie mogę skojarzyć"
Może chodzi Tobie o Amityville?

ocenił(a) film na 7
fmarli

A jak już pochłoniesz całą dawkę tych okropności, będziesz się kwalifikował do lecznia na oddziale zamkniętym.
Ale uważaj, bo w podziemiach mogą działać sadystyczni pogrobowcy Hitlera.
Tak więc nie ma ucieczki!
:)))

Nolte

hmm z horrorów to jeszcze polecam Christmas Evil, Halloween Night, Koszmar z ulicy wiązów, Freddy vs Jason, Redeye, Basen, głosy, dark water, Księżyc Voodoo. :D:D:D

ocenił(a) film na 4
kasiunia131

W sumie z horrorów najlepsze jest kino japońskie< koreańskie też ujdzie>
- Tunel;
- Komórka;
- Opowieść o dwóch siostrach;
- Krąg;
- Klątwa;
- Devilmen
Jest jeszcze kilka innych, z tym, że nie pamiętam tytułów.Amerykańskie kino, też jest niezłe. Np. "Piątek trzynastego", "Koszmar z ulicy Wiązów","Amityville"obie wersje sa naprawde fajne, "Dom na przekletym wzgórzu", ale ten nowszy, bo ten stary jako film jest fajny, ale z horrorem nie ma nic wspólnego,"Devour" no i chyba tyle.

ocenił(a) film na 7
_Sai_

Klucz do koszmaru i Inni- jak dla mnie rewelka:-)

fmarli

wielkie dzięki:P:P czekają mnie długie noce pzd

ocenił(a) film na 8
fmarli

Paranormal Entity [ tak, dobrze napisałam nei chodzi o Paranormal Activity], Piła. [•REC], [1 cz.], Zejście

I serial o zombie ''The Walking Dead'' [straszne ? nie za bardzo ale polecam]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones