PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 899
ocen
5,4 10 1 70899
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

Przesada jak ch...

ocenił(a) film na 7

Dlaczego taka niska ocena?? Przecież to dobry film.. Szkoda patrzeć na te opinie i oceny widzę..

ocenił(a) film na 6
s111

Oczywiście, że nie taki zły, pomysł oryginalny, czego chcieć więcej? Ja się nie nudziłem do samego końca.

ocenił(a) film na 7
JackHolborn

Ja tak samo...
Świeży pomysł czegoś takiego nie było a ludzie tak narzekają. Moim zdaniem nie warto się sugerować ocena zanim się filmu nie obejrzy

ocenił(a) film na 8
s111

Dokładnie to już nie pierwszy raz, kiedy średnia ocena Filmwebu nic nie mówi, a wręcz wprowadza w błąd, zniechęcając do obejrzenia filmu.

Peter2013

mnie zastanawia kto patrzy na ocene filmu przez obejrzeniem albo przy wyborze serio ? opinia ludzi jest indywidualna

ocenił(a) film na 6
rubczynski_k

Dokładnie, ja nigdy nie patrzę na oceny, tzn. na pewno nie patrzę na nie zanim obejrzę film ;) często się okazuje, że ja oceniam odwrotnie ;) Jak mnie zwiastun czy opis zaciekawią, to po prostu oglądam, jak będzie kiepski to cóż, sam się o tym przekonam ale nie zostawiam decyzji o tym co ja mam oglądać innym.

ocenił(a) film na 7
s111

Bo pewnie paris hilton tu gra i niska ocena.

ocenił(a) film na 10
s111

nie nie nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones