PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 938
ocen
5,4 10 1 70938
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

Wczoraj oglądałam film po prostu najlepszy!!!! Polecam ;)

ocenił(a) film na 8
mitchie

W pewnym momencie aż spadłam z krzesła oglądając to... A ja uwielbiam horrory i rzadko który mnie powala na kolana...

ocenił(a) film na 4
matulunia

ym, nie wiem co w tym "powalającego z krzesła" , jak dla mnie kicz. Plus 'genialna' gra aktorska Paris Hilton. zajebiście.

ocenił(a) film na 1
mitchie

A to niespodzianka!
Idiotyczny, jak dla mnie.

mitchie

Mi też sie podobał. Wg to był fajny film, a niektórzy mówią,ze to dno z powodu Paris.Można było sie przestraszyci tyle. Ogólnie film fajny.xD

mitchie

Bardzo fajny film. Niezbyt lubie krwawe horrory, takie jak np. piła, ale ten był akurat ok ;) Podobał mi się ten ksiądz w kościele ; D

ocenił(a) film na 10
me94

me94 ten film nie był aż tak krwawy. Ale też uważa że super zrobili tego księdza w kościele ;)Ogólnie był ok ^^

ocenił(a) film na 4
alis_7

film może i był krwawy dla kogoś kto oglądał mało horrorów.

ocenił(a) film na 10
Benefit

No, ale nawet jesli ktoś ogląda mało horrorów to co to za róznica jak jest krwawy..albo jest ,albo nie jest xDChyba ,że ktoś nie ogląda wogóle ^^

ocenił(a) film na 10
mitchie

Bardzo fajny :D Tylko w niektórych momentach obrzydliwy <blee>
Ale na ogół jest cool

mitchie

Jak dla mnie bardzo dobry horror. Jeden z lepszych! Polecam.

__________________

Dla mnie był bardzo dobry! może nie był zbyt mocnym horrorem ale wciągał cholernie, scenki i wszystko było w nim dobre Polllecam!

ocenił(a) film na 1
Uzii

Dla mnie cały film to porażka.Jedyna scena która mi się podobała to ta, w której Paris Hilton ginie śmiercią marną.

ocenił(a) film na 6
mitchie

Film prosty i wg.
Mi się podobał ze względu na dom i maiasteczko, kino, ci ludzie. Wiecie, wszystko z wosku, i potem dom tak super się topi ;p to było najlepsze ;p
No i na Murray'a miło popatrzeć ;pp

ocenił(a) film na 8
mitchie

"Horror" ?! nei wydaje mi się aby zasługiwał na to miano . Wcale nei straszne, lecz miło się oglądało.

mitchie

Jeden z tych filmów, które ogląda się kilka razy i ciągle trzymają w napięciu. Jedyny minus to Paris Hilton, dzięki Bogu nie wcieliła się w rolę Carly. Dziwi mnie tak niska ocena - zaledwie 5,5. Muszę zobaczyć poprzednią wersję z 1953r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones