PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 941
ocen
5,4 10 1 70941
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

Niesamowity nastrój, cały czas narastające napięcie, znakomite zdjęcia, świetna gra Elishy Cuthbert. Wg. mnie jest to jeden z najlepszych filmów grozy.

użytkownik usunięty
Essens

Obejrzysz więcej niż 5 horrorów, to od razu zmienisz zdanie :)

ocenił(a) film na 10

Ciekawe ja posiadam w swojej kolekcjii ponad 150 horrorow rozmaitych a ten jest dla mnie jednym z najfajniejszych ...kwestia gustu kochana nie wiesz ze o gustach sie nie dyskutuje ,,,jakby tobie ktos cos wmawial byloby ci milo.....nam akurat ten film przypadl do gustu mimo obejrzenia setek innych horrorow o duchach ,mordercach i sci fiction.

użytkownik usunięty
jerzy26

"nie wiesz ze o gustach sie nie dyskutuje"
Skoro o gustach się nie dyskutuje, to po co w ogóle napisałeś ten post? Tego pustego frazesu używają osoby, które nie potrafią uargumentować/bronić swojego zdania i zasłaniają się formułką, że o gustach się nie dyskutuje.

Po drugie nikomu nic nie wmawiam, ten film jest po prostu mocno średni, żeby nie powiedzieć słaby. Na imdb ma średnią 5.3, a krytycy filmowi ocenili go na zaledwie 25%.
Pozostają jeszcze dwa pytania. Ile obejrzałeś łącznie wszystkich horrorów i czy oglądałeś oryginał tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones