PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 941
ocen
5,4 10 1 70941
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

10/10

ocenił(a) film na 8

ARCYDZIEŁO!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepszy horror jaki w zyciu widzialem. Ogladalem go kiedys o 0:35 na Tvn-ie. Czekam z niecierpliwoscia kiedy pojawi sie horror rownie idealny jak i ten. Niedoscigniony ideal!!! Akcja stopniowo, pomalutko rozkreca sie. Klimat jest swietny. Napiecie rosnie z sekundy na sekunde. Muzyka genialna. No i ten glowny motyw a mianowicie wosk, ten dom i te figurki woskowe zrobione z zywych ludzi. Cos takiego powstaje raz na 50 lat. Jak widze ze komentujace osoby pisza cos takiego: "ale jak zobaczyłem w obsadzie P.Hilton, zwątpiłem i go nie oglądne" to mnie po prostu bierze. Co z tego ze gra w tym filmie Paris??? Az tak nie psuje tego filmu, a scena gdzie postac grana przez Paris umiera jest warta zobaczenia. Koncówka byla po prostu jak z bajki. Zastanawia mnie czy zrobia kiedys kontynuacje bo przeciez jeden z woskowych rzezbiarzy przezyl...........

ocenił(a) film na 6
Maartenmetz

nie przesadzasz troche xd, a co do paris to niezła scena w namiocie :) film ujdzie

ocenił(a) film na 8
piterO_fw

absolutnie nie przesadzam ani troszke..... Wciaz zaden film z gatunku horror/thriller nie spodobal mi sie rownie mocno jak DWC....Caly czas czekam na cos lepszego i nic.....

ocenił(a) film na 8
Maartenmetz

10/10 czy 8/10? Konsekwencja widzę jest

ocenił(a) film na 8
ufo254

Trochę się zmienił mój gust na przestrzeni ostatnich 8 lat. ;) Dojrzałem. ;)

ocenił(a) film na 8
Maartenmetz

A no to wiele wyjaśnia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones