PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678994}
5,8 1 933
oceny
5,8 10 1 1933

Come Back to Me
powrót do forum filmu Come Back to Me

Może jakość wykonania średnia ale sam pomysł dobry. Przy większości horrorów mam deja vu a tu jednak było coś nowego. Miła odmiana od filmów "kopij- wklej".

ocenił(a) film na 7
monster88

Dokładnie. Widać w sumie kiepską, dość sztuczną chwilami dla mnie grę aktorów, ale film wyróżnia jednak dość oryginalny pomysł i dobrze mi się oglądało. Może gdyby nie to, to dałabym 5 lub 6, ale dzięki dobremu pomysłowi ocena szybuje do 7, warto obejrzeć, bo mimo wszystko coś trochę nowego mimo wszystko. SPOJLER!!!!. Jak interpretujesz zakończenie? No bo ja tego nie jestem pewna. Czy oni umierali, bo mieli kiedyś z nim styczność i jak on umierał, to oni wszyscy też?

ocenił(a) film na 7
monika220

Moim zdaniem umarli wszyscy ci, których on kiedyś zabił i przywrócił. Jak on umarł przestała działać "moc przywrócenia".

ocenił(a) film na 7
monster88

Aa no właśnie, początkowo nie byłam pewna, ale potem też tak pomyślałam. W sumie jak zabijali jego, to zanim to się stało, to miałam taką myśl, że może nie powinni tego robić, tylko związać go, jakby się dało i zadzwonić na policję, bo skoro miał takie moce, to nie wiadomo co się stanie jak go zabiją. No i miałam rację :P

monster88

Kur*** spoiler!!!!!

ocenił(a) film na 5
Justka1985_filmweb

Jeżeli ktoś pyta o coś co najpierw oznaczył słowem "SPOJLER!!!!", to chyba można założyć, że w odpowiedzi też będzie spojler...

ocenił(a) film na 7
monster88

Tak, to prawda. Pomysł jest ciekawy i zaskakujący. Faktycznie czasami ta gra aktorska lekko kulała ale jak dla mnie i tak było świetnie. Fajnie ze powstają i takie filmy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones